Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nový král všech Porsche 911. Podoba GT2 RS unikla ještě před premiérou

Ještě oficiálně nepředstavené, ale přesto již zcela vyprodané Porsche 911 GT2 RS je venku. Technické specifikace odtajněny nebyly, ale už je jasné, že to bude ryzí stuttgartské monstrum.
Vydáno: 30.06.2017
Porsche 911 GT2 RS
Porsche 911 GT2 RS Autor: Porsche
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Porsche s novým GT2 RS zažívá nebývalé úspěchy. A to ho ještě nikdo vlastně oficiálně neviděl. Premiéru si novinka měla odbýt na Festivalu rychlosti v Goodwoodu, ale jak už to tak bývá, oficiální fotografie unikly ještě před prezentací. Něco podobného zažil před nedávnem španělský SEAT s modelem Arona, ale ten to spíše pojal jako cílený marketing než únik fotografií.

O novém Porsche se toho ví jen málo. Vzadu má mít uložený šestiválec o objemu 3,8 litru, který dostal větší turbodmychadla, takže se jeho výkon bude v závodním nastavení pohybovat kolem 700 koní. Ostrá zadokolka by měla zrychlovat z klidu na 100 km/h pod 3 sekundy, maximální rychlost by měla být omezena na 340 km/h a její hmotnost bude pouhých 1500 kilogramů.

Na fotkách je nejspíše zobrazená verze s okruhovým paketem, ale masivní křídlo a bezpečnostní rám by měly dostat všechny GT2 RS standardně.

Článek je zařazen v: Porsche , Porsche 911 T RS , novnka , odhalení , únik fotografií , novinka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama