Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nový Jeep Wrangler dostane brutální dvoulitr

Jeep Wrangler je dokonalým symbolem terénních vozů. Když si většina lidí představí pravý teréňák, bude vypadat právě jako Wrangler. Hranatá kapota, spartánská kabina, co největší nájezdové úhly a hlavně žádné složitosti. Dvoulitr pod kapotou podobného vozu však překvapí i neznalé.
Vydáno: 06.10.2017
Jeep Wrangler 2018 6
Jeep Wrangler 2018 6 Autor: carscoops
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podle odhalených dokumentů na diskuzním fóru JL Wrangler dostane nastupující generace Wrangleru skutečně dvojici motorů, z nichž jeden bude propíraný dvoulitrový čtyřválec. Automobilka se však evidentně snaží, aby svou klientelu novým čtyřválcem nezahanbila. Navzdory nižšímu objemu bude mít totiž motor výkon zhruba 373 koní a půjde tak o jeden z nejsilnějších dvoulitrů na trhu.

V6 samozřejmě nechybí

Druhý motor nového Wrangleru by měl být známý Pentastar s objemem 3,6 litru a šestiválcovou architekturou do V, který bude dávat 288 koní. Ten však známe už z modelů Dodge Durango nebo Jeep Grand Cherokee. Nový dvoulitr však bude v nabídce pouze pro Wrangler.

Odhalené dokumenty dále uvádějí, že nový Wrangler bude i nadále možné koupit ve čtyřdveřovém provedení a navíc i ve třech výbavových stupních označených Sport Unlimited, Sahara Unlimited a Rubicon Unlimited. Zmínka o dvoudveřové verzi, která je pro Wrangler typická, však prozatím nepadla a fanoušci na serveru zmiňují své obavy z toho, aby vůbec přišla. Už z dřívějších špionážních fotografií však bylo patrné, že Wrangler skutečně dorazí i ve dvoudveřovém provedení.

Už příští rok

Na jeho příchod už navíc nebudeme čekat dlouho. Nový Wrangler bude mít premiéru už příští rok na autoshow v Los Angeles a více detailů o novince bude možno zjistit už v prosinci u autorizovaných dealerů, kteří by v tomto období měli obdržet kompletní dokumentaci včetně plánovaných cen.

Článek je zařazen v: Jeep , Jeep Wrangler , nový Wrangler , nový Jeep Wrangler , nejnovější Wrangler , poslední Wrangler , Unlimited Sahara , Unlimited Sport , Rubicon Unlimited , Wrangler 2.0 , chystaný Wrangler , Wrangler novinky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama