Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nový Chevrolet Camaro jako sedan i kombi

Na světě se může stát všechno. Třeba by Chevrolet mohl postavit Camaro pro zájemce i jako sedan nebo kombík. Proč ne? Třeba chalupáři v Americe chtějí takový unikát.
Vydáno: 01.06.2015
Netradiční Chevrolet Camaro a
Netradiční Chevrolet Camaro a Autor: X-Tomi Design
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ale nebojte se. To, co vám tady předvedeme, není žádná sériovka, ba dokonce ani jediný vůz svého druhu. Jde zatím (a to slovo podtrhujeme) o designerský výtvor nám známého maďarského grafika, který vystupuje pod jménem X-Tomi Design.

A co nám předestřel? Tak třeba ten sedan. Nebo velmi pěkně provedený shooting brake. Také se podívejte na kabriolet, který vypadá také velmi pěkně. A pak je tu Z/28, tedy nejvýkonnější verze, která dostala rozšířené blatníky, pořádné lízátko a fešný zelený lak. Do modra je zase laděna verze, kterou bychom tady u nás nazvali Junior nebo s nějakou zvláštní zkratkou, jako LS. Prostě žebrák s nelakovanými nárazníky a na plecháčích.

 

Podoba s mužským přirozením je až... zarážející

Nejhorší design roku? Toyota Prius s obytným robertkem na zadku

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama