Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nový Chevrolet Camaro jako sedan i kombi

Na světě se může stát všechno. Třeba by Chevrolet mohl postavit Camaro pro zájemce i jako sedan nebo kombík. Proč ne? Třeba chalupáři v Americe chtějí takový unikát.
Vydáno: 01.06.2015
Netradiční Chevrolet Camaro a

Ale nebojte se. To, co vám tady předvedeme, není žádná sériovka, ba dokonce ani jediný vůz svého druhu. Jde zatím (a to slovo podtrhujeme) o designerský výtvor nám známého maďarského grafika, který vystupuje pod jménem X-Tomi Design.

A co nám předestřel? Tak třeba ten sedan. Nebo velmi pěkně provedený shooting brake. Také se podívejte na kabriolet, který vypadá také velmi pěkně. A pak je tu Z/28, tedy nejvýkonnější verze, která dostala rozšířené blatníky, pořádné lízátko a fešný zelený lak. Do modra je zase laděna verze, kterou bychom tady u nás nazvali Junior nebo s nějakou zvláštní zkratkou, jako LS. Prostě žebrák s nelakovanými nárazníky a na plecháčích.

 

Podoba s mužským přirozením je až... zarážející

Nejhorší design roku? Toyota Prius s obytným robertkem na zadku

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama