Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nový Autosalon: Miniauta v ostrém duelu a nový Superb

Vybrat jedinou zajímavost z Autosalonu č. 9 prostě nejde. Je tu nabito. Třeba dvojtestem Škody Citigo vs. Renault Twingo nebo testem luxusního Mercedesu CLS. A nejen to. Svezeme se novým Superbem!
Vydáno: 25.02.2015
Autosalon-09-2015-THUMB-srovnavak
Autosalon-09-2015-THUMB-srovnavak Autor: Autosalon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Někdo má auto pro parádu, aby ukázal sousedům, že vydělává, jinému ale pomáhá k obživě. Pořad Autosalon proto nezapomíná ani na kategorii užitkových vozů. Jednou z největších novinek tohoto segmentu je nový Ford Transit. Jistě si proto zaslouží řádně otestovat. Z bohaté nabídky verzí jsme vybrali tu, jež se nelekne ani terénu, tedy Ford Transit Van 4WD.

Před deseti lety znamenal pořádný poprask – nic podobného tu zatím nebylo. Konkurenční automobilky na to ale zareagovaly, a proto má dnes nejednoho vážného rivala. Do roku 2015 tedy vstupuje s řadou změn, jako jsou inteligentní světlomety, které posvítí na cestu nejen vám, ale i ostatním řidičům. Myslíme, že teď už je všem jasné, že vyzkoušíme modernizovaný Mercedes-Benz CLS.

Zmrzlináři, skútraři, čtyřkolkáři i čopristi mohou začít stříhat metr. Už za sedm dní totiž na výstavišti v Praze Letňanech začne největší tuzemská výstava motocyklů s názvem Motosalon 2015. Protože někteří možná pořád váhají, zda přijet, či ne, ukážeme další ochutnávku novinek, které zde nejen uvidíte, ale budete si je moct také na vlastní kůži vyzkoušet. Easy rider a jedný stopě zdar!

Motosalon

Hromady motocyklových novinek najdete na výstavě Motosalon

Lamborghini Aventador, Mercedes-Benz třídy S nebo nové BMW X5 – většině diváků by se něco podobného líbilo mít v garáži. Jenže málokdo má poslanecký plat, a proto hledá nové auto často v nejnižší cenové hladině. Právě těm, a nejen jim, je určen srovnávací test, kde francouzský nováček, Renault Twingo vyzve Škodu Citigo. Šest disciplín rozhodne o vítězi souboje mini automobilů!

Každá značka, která chce mít dobré renomé, potřebuje model, na kterém by ukázala své schopnosti. Takovou výkladní skříň designu a technických řešení. A protože Škoda patří k automobilovým premiantům, a model Superb už má svá léta, představuje se v nové podobě. Nejenže vám o této novince podáme kompletní informace, my vás v ní ještě před uvedením na trh i svezeme!

Nová Škoda Superb

Vše o nové Škodě Superb

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama