Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nové SUV Eclipse Cross od Mitsubishi má ceny pro Českou republiku

Novinka značky Mitsubishi, která byla veřejnosti poprvé představena na jarním ženevském autosalonu, se začne oficiálně nabízet od poloviny ledna. Již nyní ale byly uvolněny ceny a specifikace pro fázi předprodeje.
Vydáno: 18.12.2017
Mitsubishi Eclipse Cross
Mitsubishi Eclipse Cross Autor: Mitsubishi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Model Eclipse Cross vychází z konceptu XR-PHEV a kombinuje prvky moderního SUV s karoserií typu kupé. Ostře řezaný design přední části tak navazuje na inovativní splývavou záď, které dominuje dvojité zadní okno.

Bezpečnost je jednou ze silných stránek modelu Eclipse Cross, který se chlubí skvělým výsledkem v bezpečnostních testech v kategorii ‘kompaktní terénní vozy’, kde dosáhl 97 % za ochranu dospělých pasažérů a 80 % za ochranu chodců. Systém zmírňování následků čelní kolize (FCM) nového SUV prokázal dobré výsledky tím, že ve všech testovacích scénářích za všech rychlostí dokázal nehodám buďto zcela zabránit, nebo alespoň zmírnit jejich následky. Eclipse Cross tak v různých testech Euro NCAP získal maximální počet bodů, což mu dopomohlo k celkovému zisku 5 hvězdiček v rámci bezpečnostních testů.

Eclipse Cross coby první zástupce nové generace vozů Mitsubishi spojuje ostré rysy a charakter SUV a typické schopnosti pohonu 4WD značky Mitsubishi. Model se bude postupně nabízet přibližně na 80 trzích celého světa, včetně Austrálie, Severní Ameriky a Japonska.

Dealeři značky již mohou začít Eclipse Cross nabízet prvním zákazníkům. “Není tajemstvím, že naši dealeři již hlásí první předobjednávky” uvedl nový generální ředitel M Motors CZ Kamil Šilhavý. “Ceny budou začínat na úrovni 550 000, konkrétně 549 650 Kč, a to za tradičně bohatě vybavený vůz s přeplňovaným motorem o objemu 1,5 litru v kombinaci s manuální šestistupňovou převodovkou”.

Přehled cen a výbav:

1,5 2WD

INFORM

549 650 Kč

1,5 2WD

INVITE

569 650 Kč

1,5 2WD

INTENSE

599 650 Kč

1,5 2WD A/T

INVITE

619 750 Kč

1,5 2WD A/T

INTENSE

649 750 Kč

1,5 4WD A/T

INTENSE

719 850 Kč

1,5 4WD A/T

INSTYLE

789 850 Kč

Článek je zařazen v: Mitsubishi , Eclipse Cross , novinka , ceny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama