Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nová Škoda Superb se postupně odhaluje

Další snímky nové Škody Superb odhalila tuzemská automobilka. Celého vozu se dočkáme 17. února, když světová premiéra bude v Praze ve Fóru Karlín.
Vydáno: 13.02.2015
Škoda Superb Detail
Škoda Superb Detail Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Škoda ukázala celou siluetu z nadhledu, která nám prozrazuje, že auto bude dost svalnaté a také velmi ostře řezané. To se ovšem ukazuje hlavně na přední masce. I tady Škoda ukázala fotografii, a to rovnou celého světlometu. Ten má podle předpokladů malou trojúhelníkovou „slzu“ na spodním vnějším okraji, což bude pravděpodobně směrovka. Ze snímku poznáme, jak je světlomet zapuštěn do karoserie i jak je napojený na střední mřížku chladiče. O zajímavých prvcích pak hovoří snímek mřížky chladiče, který ukazuje, jak precizně jsou napojeny jednotlivé části.

Škoda Superb Detail Foto:

Škoda Superb Detail Foto:

A co ještě o autě víme? Tak třeba, že nedostane vidlicový šestiválec, stejně jako nejsilnější turbodiesel bi-turbo, který má VW Passat. Tady se maximálně umístí dvoulitr s klasickým přeplňováním a s výkonem 140 kW. Nejsilnějším agregátem tak bude přeplňovaný benzínový čtyřválec 2.0 TSI o výkonu 206 kW. Naopak nejslabší jednotkou bude nafťák 1.6 TDI s výkonem 88 kW, který bude pracovat i v derivátu Greenline. V dalších letech by pak měl přijít i hybridní model.

První fotka nového interiéru Škody Superb

Škoda představila interiér nového Superbu

Škoda Superb nákres 1

Tohle je oficiálně nová Škoda Superb

Skica nové Škody Superb

Škoda Superb bude na jaře. Přijde i jako hybrid

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama