Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nová Ibiza sbírá ceny za design

Nejnovější je ocenění „Winner, Excellent Product Design Transportation“ v soutěži German Design Awards, organizované německou Radou pro design (Rat für Formgebung/German Design Council). Je to již třetí ocenění, které německá Rada pro design udělila novému modelu Seat Ibiza.
Vydáno: 08.12.2017
Seat Ibiza
Seat Ibiza Autor: Seat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kromě ryze estetických kritérií, jako je kvalita designu, jeho image nebo hodnota značky, brala porota soutěže German Design Award před udělením ocenění v úvahu také mnoho dalších aspektů. Mezi ně patří celkový koncept, úroveň inovací, uživatelská přívětivost, funkčnost, praktičnost, trvalá udržitelnost, ekologické kvality, ziskovost, kvalita, technická vyspělost a dokonce i způsob výroby. Prestižní soutěž German Design Award patří od roku 2012 mezi nejrespektovanější designérské soutěže na světě. Její účastníci soutěží o hlavní mezinárodní ocenění, udělované německou Radou pro design. Účelem soutěže je oceňovat jedinečnost, inovace a vysokou kvalitu v oblasti mezinárodního designu.

Pátá generace modelu Ibiza ztělesňuje novou filozofii designu značky Seat, platnou od roku 2012. Nová Ibiza je důkazem, že velkosériový automobil může být jak atraktivní, tak i funkční v každodenním provozu. Seat je pevně přesvědčen o tom, že vytvořil moderní vůz, který respektuje historii předchozích generací a zároveň posouvá jejich image na novou úroveň.

Soutěž German Design Award je rozdělena do dvou hlavních kategorií (Excellent Product Design a Excellent Communication Design). Německá Rada pro design nebo její zakládající členové nominovali do letošního ročníku více než 5 000 účastníků. Již v září udělila německá Rada pro design páté generaci modelu Ibiza dvě ocenění v rámci soutěže Automotive Brand Contest 2017: jedno ocenění v kategorii Exterior Volume Brand („vítěz“ soutěže Automotive Brand Contest 2017) a druhé ocenění v kategorii Interior Volume Brand („nejlepší z nejlepších“ v soutěži Automotive Brand Contest 2017).

Článek je zařazen v: SEAT , Ibiza , design , ocenění
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama