Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Zprávy

Nová Ibiza sbírá ceny za design

Nejnovější je ocenění „Winner, Excellent Product Design Transportation“ v soutěži German Design Awards, organizované německou Radou pro design (Rat für Formgebung/German Design Council). Je to již třetí ocenění, které německá Rada pro design udělila novému modelu Seat Ibiza.
Vydáno: 08.12.2017
Seat Ibiza

Kromě ryze estetických kritérií, jako je kvalita designu, jeho image nebo hodnota značky, brala porota soutěže German Design Award před udělením ocenění v úvahu také mnoho dalších aspektů. Mezi ně patří celkový koncept, úroveň inovací, uživatelská přívětivost, funkčnost, praktičnost, trvalá udržitelnost, ekologické kvality, ziskovost, kvalita, technická vyspělost a dokonce i způsob výroby. Prestižní soutěž German Design Award patří od roku 2012 mezi nejrespektovanější designérské soutěže na světě. Její účastníci soutěží o hlavní mezinárodní ocenění, udělované německou Radou pro design. Účelem soutěže je oceňovat jedinečnost, inovace a vysokou kvalitu v oblasti mezinárodního designu.

Pátá generace modelu Ibiza ztělesňuje novou filozofii designu značky Seat, platnou od roku 2012. Nová Ibiza je důkazem, že velkosériový automobil může být jak atraktivní, tak i funkční v každodenním provozu. Seat je pevně přesvědčen o tom, že vytvořil moderní vůz, který respektuje historii předchozích generací a zároveň posouvá jejich image na novou úroveň.

Soutěž German Design Award je rozdělena do dvou hlavních kategorií (Excellent Product Design a Excellent Communication Design). Německá Rada pro design nebo její zakládající členové nominovali do letošního ročníku více než 5 000 účastníků. Již v září udělila německá Rada pro design páté generaci modelu Ibiza dvě ocenění v rámci soutěže Automotive Brand Contest 2017: jedno ocenění v kategorii Exterior Volume Brand („vítěz“ soutěže Automotive Brand Contest 2017) a druhé ocenění v kategorii Interior Volume Brand („nejlepší z nejlepších“ v soutěži Automotive Brand Contest 2017).

Reklama
Článek je zařazen v: SEAT, Ibiza, design, ocenění
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama