Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nissan postavil něco jako armádní speciál

Někde se dočtete, že to je armádní speciál. Někde, že Nissan Project Titan je jen závodní speciál pro závod přes Aljašku. Pravda je asi spíš to druhé.
Vydáno: 13.09.2014
Nissan Project Titan - hlavní
Nissan Project Titan - hlavní Autor: Nissan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Má touhu vypadat jako vojenský speciál. Jenže mít digitální maskování na karoserii neznamená, že to je vojenské auto. Titan Crew Cab PRO-4X je speciál, který vyrazí se dvěma veterány z války v Iráku do drsné Aljašky. Závod Alaskan Adventure bude opravdu drsný. Není to žádná procházka pro Kena a Barbie. A tak auto muselo projít opravdu zásadními úpravami. S úpravami pomáhali i fanoušci přes Facebook.

To, že jsou tu kožené sedačky nebo audiosystém, to asi pomineme. Ale hlavně byl zcela odstrojený podvozek. Nové kosti na nápravách doplnily tlumiče a pružiny s větším zdvihem. Kola jsou speciální osmnáctipalcové terénní disky na kterých jsou nasazeny pětatřicetipalcové pneumatiky se špalíky o velikosti traktorového vzorku Nitto Trail Grappler M/T.

Pod kapotou je vidlicový osmiválec o objemu 5,6 litru doplněný chladičem Nismo a výfukovým systémem Borla.

Karoserie dostala pořádné rámy, a to jak vpředu, tak i na střeše. Všude jsou LED svítilny, které mají pokrýt okolí vozu tak, aby řidič co nejlépe viděl při jízdě ve tmě. A to nejen dopředu, ale i do stran.

K autu je připevněn vozík, který vypadá jak ty agenturní speciály z Austrálie, co jsme vám představovali nedávno. Ale je v něm pouze kuchyně, místo na nářadí, vodu a palivo.

IMI Combat Guard

Combat Guard: Nejbrutálnější izraelský teréňák

Mobius II

Nový teréňák stojí jako deset let stará Corolla

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama