Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nissan má auto se sprostým názvem!

Objevili jsme ho, hříšníka, přímo na výstavišti v Tokiu v rámci probíhající světové Motor Show! Ta se nesla jednoznačně v duchu elektrifikace. Za průkopníka tohoto trendu můžeme bezesporu označit automobilku Nissan.
Aktualizováno: 09.11.2017
Nissan Serena E-Power
Nissan Serena E-Power Autor: Nissan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Její model Leaf se pyšní titulem “nejprodávanější eletromobil planety”. V Tokiu Nissan dokonce představil Leaf vytuněný společností Nismo.

Padlo další tabu. Spoilery, lištičky, úpravy aerodynamiky, podvozku už nebudou doménou jen a pouze konvenčích aut se spalovacími motory. Budou se pravděpodobně generovat sportovní virtuální zvuky pro sound-generátory elektromobilů, přemotávat dráty v motorech, šlechtit jejich magnety. Kdo ví, kam elektrošílenství dospěje.

Každopádně právě u Nissanu narážíme na auto-schizofrenika. Velkoprostorvý elektrický model, který svým názvem elektromobilitu naprosto popírá. Jak a proč můžete odhalit v přiloženém videu, které vám předkládáme jako jeden ze střípků našeho natáčení z letošní Tokyo Motor Show. Do speciálního dílu, který uvidíte tento čtvrtek, se bohužel nedostalo, ohrozilo by mravní výchovu mládeže a v televizi Cool by muselo zaznít jedno velké cenzurní “pííííííííp”! Nakonec podívejte se sami…

Nissan serena
Nissan Serena

Autor textu: expert Pepa

Článek je zařazen v: Tokio , motor show , 2017
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama