Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nissan GT-R stihne další vylepšení. Nová generace přijde až za pár let

Nissan prý chystá vylepšení pro svou chloubu GT-R R-35, které vyplní dobu, než ke slovu přijde nová generace.
Vydáno: 24.09.2015
Nissan GT-R (1)
Nissan GT-R (1) Autor: Nissan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jeden z členů vedení Nissanu Phillipe Klein v rozhovoru řekl, že GT-R má stále potenciál pro vylepšení. Dokonce se prý na nich už pracuje, takže současná generace tohoto ultimativního nissanu, jež se prodává od roku 2007, se ještě rozhodně nechystá do důchodu. Klein nebyl nijak konkrétní, nicméně dá se očekávat, že GT-R dostane nějaký vylepšený aerodynamický paket a úprav se nejspíše dočká i vidlicový šestiválec o objemu 3,8 l se dvěma turby. GT-Rko je taková japonská herní konzole, takže můžeme čekat i úpravy softwaru a nejspíše i podvozku a odpružení. Jestli se změny dotknou i verze GT-R Nismo nevíme, ale bylo by zajímavé, pokud by se něco událo i s touto bestií s výkonem 447 kW.

Co se týče příští generace, Klein naznačil, že rozhodně nepůjde o čtyřdveřový vůz. Šíří se ovšem zvěsti, že na základě GT-R by mohl vzniknout čtyřdveřový model od Infinity. Nová generace GT-R se má objevit na konci roku 2017 nebo začátkem roku následujícího. Nejspíš to bude hybrid inspirující se konceptem Nissan Vision Gran Turismo.

Nissan GT-R
Nissan GT-R
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama