Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nissan Frontier Attack je frajerský terénní pracant

V rámci autosalonu v argentinském Buenos Aires představil Nissan koncept odolného pickupu, kterému bude nejlépe v těžším terénu. V překladu se jmenuje Útok a nevypadá vůbec špatně.
Vydáno: 15.06.2017
Nissan Frontier Attack
Nissan Frontier Attack Autor: Nissan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nissan se čas od času velmi rád prezentuje vlastní limitovanou přestavbou. Není to tak dlouho, co jsme vám ukazovali offroadový speciál Nissan Titan, se kterým automobilka sklidila velké úspěchy. Podobné to je s přestavbou, která dostala název Nissan Frontier Attack Concept. Vůz vychází z modelu u nás pojmenovaném jako Navara a jeho tvůrce se prý nechal inspirovat drsnou přírodou Jižní Ameriky.

Frontier Attack tak nabídne dvoubarevné lakování a hlavně řadu důležitých ochranných prvků. Oproti sériové Navaře je koncept o 40 mm vyšší, protože do terénu je potřeba počítat se vším. I proto pevná kola obouvají terénní pneumatiky značky Yokohama. Aby posádka při nějakém tom cestování po jihoamerickém pralese nebloudila, nabídne vůz také 6,2palový displej s navigací. Hýčkat je pak budou nově tvarovaná a kůží čalouněná sedadla.

Nissan Titan XD PRO-4X Project Basecamp

Auto pro dobrodruhy. Nissan Titan má všechno pro přežití

Pod kapotou Nissan nic neměnil, a tak je zde ukrytý přeplňovaný vznětový čtyřválec o objemu 2,3 litru, který na všechna kola přes šestistupňový manuál posílá výkon 190 koní a točivý moment 450 Nm.

Také vás napadlo, proč Nissan ukazuje jeden zajímavý koncept za druhým? Prý si takto testuje případné reakce na podobně upravené pickupy. To znamená, že má něco alespoň trochu podobného nejspíš v plánu. A to by bylo dobře! Vždyť kdo by nemiloval velké pracovní pickupy, které projedou takřka vše, a ještě vás navíc ochrání třeba i před medvědem? :)

Článek je zařazen v: pickup , Nissan , Navara , Nissan Frontier Attack
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama