Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Něžný býk. Lamborghini chce Urusem zaujmout ženy

Kombinací síly, elegance a velikosti (i když na ní prý nezáleží) chce italská značka Lamborghini začít svádět ženy řidičky. Jejím automobilovým Casanovou má být nové velké SUV jménem Urus.
Vydáno: 01.09.2016
Lamborghini Urus má být dokonalé pro dámské jízdy.
Lamborghini Urus má být dokonalé pro dámské jízdy. Autor: Autoevolution
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Osmiválec se dvěma turby původem od Porsche o objemu 4 litry a výkonu 600 koní bude nejspíš tím hlavním, co na Urusu zaujme muže. Ale co ženy? Ty má podle Lamborghini přitáhnout jeho charisma. "Býk je vždy agresivní, ale rád bych do budoucna představil novou filozofii: býk může být něžný," říká šéf značky Stefano Domenicali. Urus tak zřejmě bude ideální auto pro dámy, které mají rády italskou domácnost a muže prudké povahy.

Pánové si o takových prohlášeních mohou myslet své, ale i když se vám třeba Urus nelíbí a připadá vám jako namyšlený gigolo, berte to z té lepší stránky. Právě díky obchodním úspěchům podobných aut mohou automobilky investovat do vývoje desetiválcových a dvanáctiválcových supersportů, přesně jako Porsche po úspěchu svého poněkud obludného Cayenne.

A co vy dámy, zamilovaly byste se do Uruse?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama