Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nesmrtelný Číňan pod čtrnáctikolovým náklaďákem

Spadnout pod kola kamionu znamená prakticky jistou smrt. Jenže v Číně žije člověk, který setkání se čtrnáctikolovým monstrem přežil jen s oděrkami.
Vydáno: 27.12.2014
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Video zachycuje cyklistu, který vlastní vinou (i když následně byl viníkem označen řidič kamionu) vjel přímo pod kola kamionu. Na videu můžeme vidět, jak celkem rozjetý cyklista kličkuje v křižovatce tak, že se to dá v klidu vykládat jako začatý manévr pro odbočení. Nebo to byl nájezd na přechod? Těžko říct. Každopádně si ho řidič kamionu se čtrnácti koly nevšiml a pravým bokem ho srazil přímo pod kola. Jenže ani pak neviděl, že se nehoda stala a pokračoval dál ve směru jízdy.

Cyklistu ve svém odbočování nadjel celou podélnou osou svého náklaďáku a ani jedním kolem se ho nedotkl. Cyklista tak odešel z nehody jen s pár oděrkami. Od téhle chvíle musí cyklista jistě obětovat bohům mnoho vonných tyčinek v některém z chrámů, aby jim poděkoval.

Anděl na přechodu

Těžká práce anděla nad ruským chodcem

Motorkář superman

Ruský motorkář – Superman

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama