Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nesmrtelný Číňan pod čtrnáctikolovým náklaďákem

Spadnout pod kola kamionu znamená prakticky jistou smrt. Jenže v Číně žije člověk, který setkání se čtrnáctikolovým monstrem přežil jen s oděrkami.
Vydáno: 27.12.2014

Video zachycuje cyklistu, který vlastní vinou (i když následně byl viníkem označen řidič kamionu) vjel přímo pod kola kamionu. Na videu můžeme vidět, jak celkem rozjetý cyklista kličkuje v křižovatce tak, že se to dá v klidu vykládat jako začatý manévr pro odbočení. Nebo to byl nájezd na přechod? Těžko říct. Každopádně si ho řidič kamionu se čtrnácti koly nevšiml a pravým bokem ho srazil přímo pod kola. Jenže ani pak neviděl, že se nehoda stala a pokračoval dál ve směru jízdy.

Cyklistu ve svém odbočování nadjel celou podélnou osou svého náklaďáku a ani jedním kolem se ho nedotkl. Cyklista tak odešel z nehody jen s pár oděrkami. Od téhle chvíle musí cyklista jistě obětovat bohům mnoho vonných tyčinek v některém z chrámů, aby jim poděkoval.

Anděl na přechodu

Těžká práce anděla nad ruským chodcem

Motorkář superman

Ruský motorkář – Superman

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama