Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nejvražednější podjezd

Ve městě Durham v Severní Karolíně v USA je podjezd, který je asi zakletý. I když je označený a dokonce má nově i světelná výstražná znamení, jen za posledních 12 měsíců se do něj nevešlo šestnáct náklaďáků. Tisíce duší, i když humřích, pak letěly do svého nebe.
Vydáno: 16.06.2015
Příliš nízký most 1
Příliš nízký most 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to podjezd, který má lepší skóre než vítěz destruction derby. Dokonce se tento rok stalo, že se pod most zapasovaly hned dva náklaďáky za jeden den!

Poslední kousek se povedl tento víkend, kdy náklaďák své nástavbě očesal kompletně celý vršek. Řidič zastavil až daleko za podjezdem a pak se vrátil pěšky, krče rameny. Byl alespoň tak hodný, že se jal trosky vozu odhazovat stranou, aby auta mohla projet.

Ovšem asi nejpamátnější den pro obyvatele Durhamu byl ten, když se pod most nevešel náklaďák převážející humry. Chladírenské zařízení, které bylo vepředu nástavby, pak začalo hořet. Původně chlazení humři tak byli přímo pod mostem opečeni. Přesné množství jich nevíme. Prý to bylo 3175 kg nákladu.

Příliš nízký most 2

A abyste věděli, že tenhle podjezd je vážně zakletý, tak tady jsou další dva kousky:

Příliš nízký most 3
Příliš nízký most 4

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama