Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nejspokojenější jsou majitelé škodovek, tvrdí průzkum

Každý rok si britský časopis Auto Express nechává zpracovávat průzkum, ve kterém zjišťuje, jací majitelé vozidel jsou nejspokojenější. Naše domácí Škoda Auto v tomto průzkumu letos skvěle bodovala.
Vydáno: 18.06.2017
Škodu Superb její majitelé chválí.
Škodu Superb její majitelé chválí. Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vypadá to, že škodovka není oblíbená jen u nás a v okolních státech. Škodovky totiž v průzkumu opanovaly nejen některé jeho kategorie, ale umístily se dobře i v celkovém pořadí oblíbenosti jednotlivých značek. Modely Superb a Yeti se celkově umístily na prvním a druhém místě, Fabia je celkově 11. a Octavia na stále výborném 21. místě.

Pokud jde o jednotlivé kategorie, stala se nejlepším malým autem ve Velké Británii Fabia, Superb získal vítězství v kategorii rodinných vozů a Yeti zase v kategorii středně velkých SUV. Zástupci časopisu se majitelů ptali na praktičnost jejich vozů, spolehlivost, kvalitu zpracování, cenu a podobně. Nejlepší skóre by bylo rovných 100 procent za všechny jednotlivé kategorie.

Superby zlobí elektronika

Pokud se na výsledky podíváme podrobně, tak Škoda Fabia dostala velmi slušných 92,14 procenta. Ještě o něco lépe se vedlo luxusnímu modelu Superb. Ten dostal výsledných 93,42 procenta, a to i přesto, že většina majitelů se shodla na tom, že občas mívá nemalé problémy s elektronikou. Jaké konkrétně, to ale průzkum neuvádí. Ještě doplníme, že Yeti dostal taktéž velmi slušných 93,33 procenta a stejně jako u Superbu u něj majitelé velmi chválili variabilitu vnitřního prostoru.

Kompletní průzkum najdete na této webové stránce.

Článek je zařazen v: průzkum , Velká Británie , Škoda Auto , Škoda Yeti , Škoda Superb , Škoda Fabia. Škoda Octavia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama