Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nejrychlejší taxík světa? Prohlédněte si speciál McLaren, který jezdí na Tchaj-wanu

Připoutejte se. Tohle bude jízda!
Vydáno: 03.06.2015
MLaren P1 jako taxík
MLaren P1 jako taxík
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Svezení taxíkem může být zábava sama o sobě. Záleží, na jakého narazíte taxikáře a v jakém stavu si taxíka voláte. Můžete za deset minut v kostce probrat život, zanadávat si na politiku nebo si prostě jen vychutnávat zastydlou hudební produkci českých pohodových rádií. Auto, to bývá většinou nudná oktávka nebo podobný zástupce střední třídy, co neurazí.

Na Tchaj-wanu vás ale může čekat jízda žlutým McLarenem P1. Měli byste si předem rozmyslet, jestli říct taxikářovi „dupni na to!“. Cesta z hotelu na letiště by se mohla v tomhle osmiválcovém monstru s objemem 3,8 l a dvojitým turbem změnit v pořádě adrenalinový zážitek. Všemu navíc pomáhá speciálně vyvinutý elektromotor, takže nepřekvapí, že dá stovku za 2,8 sekundy a maximální elektronicky omezená rychlost dělá ohromujících 349 km/h.

Svezení v téhle atrakci nemá oficiální cenovku, ale klidně bychom si připlatili, kdyby byla v ceně i trocha driftování. Co vy?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama