Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nejrychlejší taxi v Praze. Rallyový šampion Jan Kopecký vozil zákazníky s vozem Škoda Fabia R5.

Škoda Motorsport oslavuje nejúspěšnější sezonu v historii neobyčejným stylem. Tovární jezdec Jan Kopecký si připravil pro fanoušky překvapení.
Vydáno: 25.12.2017
Škoda Fabia R5 jako taxi
Škoda Fabia R5 jako taxi Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pětinásobný mistr České republiky přijel na zavolání se svým závodním speciálem Škoda Fabia R5 o výkonu 290 koní jako taxi. Následovala nezapomenutelná jízda ulicemi hlavního města - nezapomenutelná pro Kopeckého i jeho spolujezdce.

„Jízda s vozem Fabia R5 v Praze byla opravdu jedinečným zážitkem. Naštěstí se nikomu neudělalo nevolno. Přesto jsem byl dobře připravený a měl s sebou na palubě sáček v barvách Škoda,“ smál se tovární pilot značky Škoda Jan Kopecký.

Stejně jako při závodním nasazení, i nyní v ulicích centra Prahy dokázal Jan Kopecký se svým vozem dostat fanoušky světa rally doslova do varu. Několik z nich dokonce svezl rovnou na horkém sedadle spolujezdce. Atraktivní průjezdy v úzkých ulicích samotného centra hlavního města České republiky byly pro zúčastněné nezapomenutelným zážitkem.

Škoda Fabia R5 jako pražské taxi
Škoda Fabia R5 jako pražské taxi
Škoda Auto

V průběhu dne Jan Kopecký nabíral své „zákazníky“ na stanovišti na Ovocném trhu. Večer se přesunul do Dlouhé ulice, kde byl obletovaným zpestřením nočního života v centru Prahy.

Skvěle naladěný Jan Kopecký svým spolujezdcům na sedadle Pavla Dreslera dával při jízdě i různé úkoly. Jednou měli například zapnout stěrače soutěžního speciálu, jindy třeba navigovat. Tím si aktivně vyzkoušeli, co všechno má spolujezdec předního soutěžního pilota na starosti a co všechno musí během každé rally zvládat.

Článek je zařazen v: Škoda Fabia R5 , motorsport , Jan Kopecký , rally , taxi , Praha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama