Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nejrychlejší naftový kombík planety

Kdo si koupí naftový kombík, asi od tohoto auta nečeká rychlostní rekordy. Ale kdo přece jen ano, ten by se měl poohlédnout po produktu firmy G-Power, která upravila BMW M550d.
Vydáno: 13.04.2015
G-Power BMW M550d
G-Power BMW M550d Autor: G-Power
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Základní BMW je auto zcela jasně určené pro extrémní tuning. Šestiválec, trojnásobně přeplňovaný, je skvělé náčiní pro úpravy. Jistě, sladit ta tři turba a optimalizovat je asi nebude žádná sranda, ale když se to podaří, tak to může vést na vrchol. Podívejte se na ten vrchol v provedení G-Power.

Testované auto totiž zajelo maximální rychlost 271,4 km/h. Podle výrobce by teoreticky mohl vůz dosáhnout i třístovky. Ale to by museli asi ještě zapracovat na aerodynamice. Přece jen – kombík není úplně ideální tvar pro rychlostní rekordy.

 

A co způsobuje, že je vůz tak rychlý? Jde o přeprogramování pomocí vkládaného modulu D-Tronik 5 V1, který zvedl výkon o 39 kW a 110 N.m. Výsledný výkon je 320 kW a točivý moment gigantických 850 N.m. Tak chtěli byste takové rodinné auto? Dvě dětské sedačky dozadu, v kufru kočárek, pár věcí z hobbymarketu a hurá na chalupu!

BMW X7 a

Nové SUV od BMW má luxusem pokořit i Bentley

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama