Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nejrychlejší BMW ve fantastickém videu

Nové BMW M4 GTS plní stránky motoristických médií už několik dní. Až nyní jsme se ale dočkali toho hlavního - pořádného videa hned se dvěma vozy, které ze sebe dolují to nejlepší.
Vydáno: 09.10.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Má 500 koní, na stovku zrychlí za 3,8 vteřiny a drží titul nejrychlejšího produkčního BMW historie. Dvakrát přeplňovaný třílitrový šestiválec má i úctyhodný točivý moment - rovných 600 Nm. Nürburgring s ním M4 GTS obkroužila za fantastických 7 minut a 28 vteřin, o celých 24 vteřin rychleji než standardní BMW M4. A bezmála půl minuty na Ringu, to už je nějaký rozdíl!

Světovou premiéru bude mít M4 GTS na konci října na autosalonu v Tokiu a vzniknout má pouze 700 kusů. Oproti standardní verzi se snížila i hmotnost, která šla dolů o 90 kilo. Výsledná váha 1510 kilogramů stále není z říše ultralightů, ale i tak je to znatelný rozdíl. Maximální rychlost je 305 km/h. Dosud jsme si mohli M4 GTS prohlédnout pouze na fotkách, ale nyní je konečně venku také video - a stojí za to.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama