Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nejnovější verze crossoveru Lexus NX 300h je nyní k dostání i na českém trhu

Na český trh přichází nový Lexus NX 300h. Crossover Lexus NX, který byl oficiálně představen na mezinárodním autosalonu ve Frankfurtu letos v září, se dočkal svého nového ztvárnění s mnoha vylepšeními v interiéru i exteriéru.
Vydáno: 22.12.2017
Lexus NX 300h
Lexus NX 300h Autor: Lexus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Díky akčnímu operativnímu leasingu mohou zájemci nový LEXUS NX 300h pořídit již od 12 999 Kč bez DPH měsíčně, vč. pojištění a nulové počáteční akontace. Za tuto cenu zákazník získá vůz s hybridním pohonem, automatickou převodovkou, ve verzi E-FOUR (s pohonem všech kol) a bohatou výbavou, obsahující mimo jiné 8 airbagů, LED světlomety s funkcí svícení do zatáček, automatickou dvouzónovou klimatizaci, tempomat, podélné střešní ližiny, nebo elektricky ovládaná, vyhřívaná a elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka.

Nové NX je na pohled nápadnější díky řadě detailních úprav, jako je nová maska chladiče ve tvaru vřetene, přepracovaný přední nárazník nebo LED světlomety se sekvenční funkcí směrových LED ukazatelů. Vzadu byla upravena forma i povrchové zpracování ve spodní části zadního nárazníku a u nových koncových svítilen. K dispozici jsou též nová provedení litých kol.

I interiér zaznamenal změny, které přispívají k výrazně sportovnějšímu charakteru celé kabiny a dodaly jí ještě luxusnější atmosféru. Upraveny byly i některé prvky výbavy, například větší displej multimediální soustavy, který se zvětšil z velikosti 7“ na 10,3“, či ovládací panel klimatizace. Za zmínku stojí i možnost volby audiosystému prostorového ozvučení Mark Levinson Surround Sound s podporou technologie ClariFi, který potěší všechny milovníky kvalitního zvuku.

Lexus NX 300h je k dispozici s pohonem předních i všech kol. Hybridní benzinový pohon s autonomním dobíjením používá motor 2,5 litru s Atkinsonovým cyklem v kombinaci s elektromotorem – plus další elektromotor zajišťující pohon všech kol AWD. Vysoká tuhost karoserie a odladěný podvozek přináší stabilitu, agilní jízdní vlastnosti, pohotové reakce řízení a vysokou úroveň jízdního pohodlí. Volič jízdních režimů Drive Mode Select umožňuje řidiči přizpůsobit chování vozidla stavu vozovky a způsobu jízdy. Adaptivní odpružení AVS spojuje jízdní pohodlí a vyšší stabilitu při průjezdu zatáčkami.

Nově bezpečnostní paket Lexus Safety System+

Pro celou modelovou řadu NX je nyní k dispozici bezpečnostní paket Lexus Safety Systém+. Součástí bezpečnostního paketu Lexus Safety Systém+ pro nový model NX je přednárazový bezpečnostní systém (PCS), adaptivní tempomat (ACC), automatické ovládání dálkových světel (AHB), pokročilý asistent pro udržení jízdy v jízdním pruhu (LKA) a systém rozpoznávání dopravních značek. K dispozici jsou také inteligentní parkovací senzory.

Cena a financování s akční nabídkou programu Lexus Rent

Nová verze modelu Lexus NX 300h je v nabídce od 1 050 000 Kč vč. DPH (ve výbavě Elegance 2WD). Od 1 190 000 Kč vč. DPH je vůz k dispozici s pohonem všech kol (výbava Elegance 4X4 E-FOUR). Ve verzi F SPORT si jej zájemci mohou pořídit již od 1 560 000 Kč vč. DPH (výbava F SPORT 4×4 E-FOUR).

Lexus k uvedení nového modelu připravil pro české zákazníky nabídku operativního leasingu Lexus Rent, která je platná do konce února 2018. Díky ní mohou zájemci získat nový Lexus NX 300h od 12 999 Kč bez DPH měsíčně. Operativní leasing Lexus Rent má nulovou počáteční akontaci a zahrnuje v sobě i kompletní pojištění (povinné ručení a havarijní pojištění s pojištěním GAP). Díky operativnímu leasingu není zapotřebí řešit prodej vozu, neboť je zajištěna jeho pravidelná obměna.

Článek je zařazen v: Lexus , NX 300h , novinka , cena , leasing
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama