Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nejlepší reklama na novou 911 GT2 RS se obejde beze slov

Nové Porsche 911 GT2 RS rozbouřilo motoristické vody tak, jako už dlouho nic jiného. Všem bylo jasné, že bude skvělé, výjimečné a zatraceně ostré. A přesně takové zřejmě je. A nejspíš ještě něco navíc.
Vydáno: 18.07.2017
Porsche 911 GT2 RS
Porsche 911 GT2 RS Autor: Porsche
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už jen obyčejná data prozrazují, že Porsche stvořilo fantastickou okruhovou hračku, o které se nám bude i zdát. Takže pro shrnutí, 911 GT2 RS pohání plochý šestiválec o objemu 3,8 litru, který je přeplňován dvěma různě velkými turbodmychadly. Konečný výkon je 700 koní a točivý moment 750 Nm. Už jsme vás zaujali? Pak se teď zamilujete. Celá tato porce výkonu a točivého momentu je přes sedmistupňovou dvouspojkovou převodovku přenášena jen na zadní kola.

 

 

Nejvýkonnější 911 všech dob je hotovou střelou, protože z klidu na 100 km/h ji to zabere jen 2,8 sekundy a maximální rychlost rozlet zastaví ve 340 km/h. Už víte, že Porshe nabídne dvě verze tohoto vozu. Jedna bude taková „standardní“, dá-li se to vůbec o takovém autě říct. Druhá pak dostane okruhové a ostřejší nastavení. A právě druhá jmenovaná nabídne i takovou vychytávku, jakou je aktivní natáčení zadní nápravy. Obě pak nabídnou spousty karbonu a také velmi lehká a pevná hořčíková kola.

Legendy motoristického sportu jsou nadšené

Protože je tahle stuttgartská kráska už vyprodaná, má většina běžných smrtelníků asi smůlu. Zájem byl prý tak obrovský, že někteří nabízeli i několikanásobek její ceny, který byla v Německu stanovena na v přepočtu asi 7,5 milionu korun. Smůlu ale rozhodně neměly závodní legendy Walter Röhrl a Mark Webber. Ti si novinku vyzkoušeli a jejich reakce asi mluví za vše. Oběma totiž zcela došla slova. Lepší reklamu si Porsche asi přát nemohlo. :)

 

Článek je zařazen v: Porsche , 911 , Porsche 911 , Porsche 911 GT2 RS , Walter Röhrl , Mark Webber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama