Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nejlepší jízda je na ledu

Pokud pátráte po nějakém vhodném dárku na opravdu poslední chvíli, máme pro vás nápad. Co takhle škola jízdy na ledu? A ne na nějaké kluzné folii s fabií. Ale pěkně na ledové ploše, třeba s Aston Martinem.
Vydáno: 24.12.2014
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Minulý rok se setkal s velkým úspěchem program Aston Martin On Ice – třídenní škola jízdy s Aston Martiny v americkém Coloradu. V Crested Butte byl v únoru zabrán pozemek o rozměrech asi deset akrů a na něm byl ve sněhu připraven speciální okruh se zázemím, kde se mohli zájemci naučit jezdit s auty ve smyku, řízení na ledu, brzdění…

A jelikož to mělo úspěch, tak v roce 2015 to bude pokračovat. Opět na tom samém místě. Opět tu postaví zázemí a opět se tu budou prohánět Aston Martiny. Společně s tím ale budou účastníci mít i další aktivity. Mohou si zalyžovat, zajezdit na sněžných skútrech apod.

 

A komu se nechce do Colorada (i když by to byl velmi pěkný výlet), ten se může objednat na stejné zážitky, jen do Laponska, kde na zamrzlém jezeře pod polární září budou také frčet auta s V8/V12.

Jedinou překážkou pak může být cena – 6395 euro za osobu.

Nejsou jediní

Akce jízd na ledu a sněhu ale není jediná s Aston Martinem. V USA se konají třeba jízdy s Lamborghini, kde cena byla loni 6000 dolarů. Stejně tak se jezdí s Ferrari. Ti nabízejí kurzy jízdy na ledu už dlouho na svých stránkách eshopu, ale letos ještě termíny nevypsali.

Ferrari na ledu
Ferrari na ledu
Ferrari
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama