Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nejkrásnější bestiální zadokolka má přezdívku Super Trofeo

Lamborghini Huracán je fantastické auto. Vypadá skvěle. Ale když se mu ještě trochu pomůže, vypadá nepřekonatelně. Třeba jako tenhle závodní speciál, který má 611 koní pouze na zadní nápravě.
Vydáno: 22.08.2014
Lamborghini Huracán Super Trofeo
Lamborghini Huracán Super Trofeo Autor: Lamborghini
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tohle je jak pokračování speciálu Lamborghini Gallardo Valentino Balboni. Muž s tímto jménem, bývalý testovací jezdec značky, se musí usmívat od ucha k uchu, když vidí tohle krásné auto. Zadokolka. S bestiálním výkonem. O 250 kg lehčí než sériový model. Rozložení váhy 48:52. Výkon vidlicového desetiválce 5,2 l zvýšen o 9 koní (6 kW) na 611 HP (455 kW).

Ano, tohle musí Valentina Balboni opravdu hřát u srdce. A jelikož je to závodní speciál, je tu i další spousta novinek. Samozřejmě, že to jsou difuzory, křidélka a obří křídlo, ale také neviditelné elektronické závodní speciality, jako jsou trakční kontrola a ABS od Bosch Motorsport. Ostatní elektronika pochází od Magneti Marelli Motorsport. Pružení má značku Öhlins, šesti/čtyřpístokové brzdy Brembo a lepivé pneumatiky Pirelli.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama