Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nejhlasitější Smart od Brabusu umí dělat pořádný kravál

Na tomhle autě je všechno přehnané. Jméno, cena, tři chromované výfuky, velikánská kola a v neposlední řadě také jeho zvuk. Ten můžete stiskem jediného tlačítka proměnit k nepoznání.
Vydáno: 05.06.2017
Brabus Ultimate 125 rozhodně nepřeslechnete.
Brabus Ultimate 125 rozhodně nepřeslechnete. Autor: Brabus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tradiční úpravce extra rychlých Mercedesů se už nějaký čas věnuje i vylepšování nejmenšího člena rodiny. Smart Brabus s neobyčejným designem se představil už minulý rok a navzdory skromnému výkonu 90 koní to je neobyčejný malý čert. Teď se však můžete podívat na verzi Ultimate 125, která jde ještě mnohem dál. Jak název napovídá, výkon motoru o objemu 0,9 litru vyrostl na 125 koní, maximální rychlost je omezena na 175 km/h.

Samotná rychlost ale není tím nejdůležitějším. Ostatně sprint na stovku trvá 9,2 sekundy, což není zrovna málo. Tady jde hlavně o styl, který vedle designu zajišťuje také zvuk. Ten je v základním nastavení poměrně nevýrazný, jak je však slyšet na videu, stisknutím tlačítka se to dá změnit. Cena je ovšem podobně pekelná jako zvuky, které vycházejí z výfuků – asi 1,3 milionu korun. Vážně nechcete raději Porsche 917 Boxster?

Článek je zařazen v: tuning , Brabus , Smart , upravený výfuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama