Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nejdrsnější motorkářský závod dokončilo 5 jezdců z 500

Další díl nejdrsnějšího motorkářského závodu světa skončil. 2015 Erzberg Rodeo Red Bull Hare Scramble dokončilo v časovém limitu čtyř hodin jen pět soutěžících.
Vydáno: 13.06.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to asi to nejdrsnější místo pro motorkáře. Už jen ten začátek – vyjet neuvěřitelně příkrou stěnu jednoho kamenolomu. Tady to bylo síto nejrychlejší. Namachrovaní motorkáři tu popadali jako hrušky.

Ale to nebylo všechno. Letošní soutěž byla delší o 35 kilometrů. Jezdilo se bahnem, vodou, do strání i z nich dolů. Nakonec vyhrál týmový duch. V cíli se totiž objevily hned čtyři jezdci zároveň, kteří si po cestě museli pomáhat. Cílem tedy společně projeli Andreas Lettenbichler, Alfredo Gomez, Graham Jarvis a loňský vítěz Jonny Walker. Za chvíli se pak objevil Mario Roman Serrano, který čtveřici doplnil. Pak už nikdo. Čtyři hodiny uběhly jako voda a nic…

Erzberg Rodeo 3 Foto:

Každopádně se podívejte na fantastická videa z této akce. Jedno rychlé a druhé složené ze spektakulárních zpomalených záběrů. Fajnovka!

Erzberg Rodeo 2
Erzberg Rodeo 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama