Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nejdražší výfuk světa stojí jako rodinné auto

Za 727 000 Kč můžete mít třeba Škodu Octavia Combi 2.0 TDI v nejvyšší výbavě Laurin&Klement nebo jeden výfuk. Ale ne ledajaký. Je to výfuk na nejrychlejší auto světa.
Vydáno: 15.02.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sériový výfuk na Bugatti Veyron Super Sport Vitesse a Grand Sport Vitesse asi nebude úplně nejlevnější, ale my se teď zaměříme na výfuk od firmy Quicksilver Exhausts, tedy tuningového výrobce specializujícího se na ty nejlepší vozy. A když nejlepší, tak Bugatti nesmělo chybět.

Jejich nejnovější dílko pro výše uvedené Bugatti má dvě verze – základní ocelové stojí 11 200 eur (304 tisíc korun) a to opravdu špičkové z titanu pak 26 760 eur. V přepočtu tedy téměř 727 tisíc korun.

Utopené Bugatti

Bugatti v jezeře byl pojistný podvod

 

Jen máme starost, kolik těch výfuků prodají. Ne tak kvůli ceně, vždyť ten, kdo si koupil Bugatti Veyron, nejrychlejší a nejdražší sériové auto světa, ten už asi bude mít i na to, aby si koupil takové výfuky třeba tři. Jenže spíš je problém v tom, že Bugatti Veyron Super Sport Vitesse a Grand Sport Vitesse není zas tak úplně velká sériovka a vyrobilo a prodalo se jich jen pár.

Ale podívejte se na video a ohodnoťte, jak moc se vám líbí zvuk vozu s tímto výfukem.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama