Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Navštivte showroom pořadu Autosalon a staňte se expertem

Každý rok experti pořadu Autosalon najezdí skoro 300 000 kilometrů! Nastal proto čas na chvíli se zastavit a popovídat si s vámi. Navíc se můžete stát expertem pořadu Autosalon i vy. Stačí vyhrát konkurz.
Vydáno: 13.11.2014
Autosalon Showroom
Autosalon Showroom
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od pátku 14. listopadu je proto v OC Letňany, naproti prodejně Grand Optical, otevřen komunikační prostor, jakýsi TV showroom pořadu AUTOSALON. Až do 26. prosince se tady můžete potkávat s tvůrci a experty tohoto motoristického pořadu, ale hlavně vyzkoušet si na vlastní kůži práci TV moderátora!

Po celou dobu, kromě pondělků, bude v uvedeném prostoru probíhat konkurz na nového experta nebo expertku AUTOSALONU. Zúčastnit se může každý, kdo má řidičský průkaz a dodrží dispozice uvedené zde na webu pořadu www.prima-autosalon.cz.

 

A co tedy budete muset absolvovat?

1. Máš ostrý jazyk? Tak s ním pěkně vyřízni všechna písmena!

Během první minuty svého vystoupení před kamerami se pokusí adepti a adeptky říct jeden z jazykolamů, co si pro ně připravíme.

2. Větičky o autíčku – to chce klid a pohodičku!

Příšerný zpřevodování! Řach a krach! Křup a prásk!

Připravte se, že nepřesná převodovka přizabije vaši představu o přesnosti!

Přimlouvám se – nekupujte ji ani za libru ani za rubl ani za dolar!

Vykuchat!!!

3. Improvizace – ukaž, co je v tobě!

Volné téma, adept může ve 30 sekundách zhodnotit exteriér nebo interiér vozu MINI Countryman. Jak vtipné a zajímavé to bude, je jen na něm!

Kdy a kde to můžete zkusit? Casting bude od úterý do pátku od 16.00–17.30 a v sobotu a neděli od 14.00–16.00 v OC Letňany v TV Showroomu AUTOSALON. Své schopnosti budete moci předvést až do 14. 12. 2014. Nejlepší účastníky castingu následně vyberou experti pořadu Autosalon.

 

Autosalon Showroom Foto:

 

Kromě šance stát se TV hvězdou můžete v OC Leťnany a TV Showroomu AUTOSALON vidět speciál ULTIMA GTR s výkonem přes 1000 koní a pak jedno z aut, které se v pořadu Autosalon aktuálně testují!

Navíc tu budete mít možnost se setkat s experty pořadu AUTOSALON. Každé úterý a ve čtvrtek bude od 17.30 do 18.30 v prostorách autogramiáda vybraných expertů pořadu AUTOSALON, a kdo nestíhá v pracovním týdnu, může přijít v neděli od 16.00 do 17.00.

 

Sponzorem TV Showroomu pořadu AUTOSALON je společnost Pikatec CZ, distributor a prodejce nanokosmetiky PIKATEC, jejíž účinky a ochranný efekt na karoserii auta si na místě můžete reálně ověřit.

 

Kdy a kde se to můžete zkusit? Casting bude od úterý do pátku od 16:00 - 17:30 a v sobotu a neděli od 14:00 - 16:00 v OC Letňany v TV Showroomu AUTOSALON. Své schopnosti budete moci předvést až do 14.12. 2014. Nejlepší účastníky castingu následně vyberou experti pořadu Autosalon.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama