Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Navigace i do historických aut

Máte doma Porsche 911 třeba z roku 1978? Nebo jste třeba koupili za velmi dobré peníze Porsche 968? Chcete do nich navigaci a nechcete si špinit sklo těmi sloními nohami navigací? Co takhle vestavnou, přesně v duchu historických aut?
Vydáno: 25.02.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Porsche připravilo lahůdku do svého programu doplňkové výbavy Porsche Classic. Jde o rádio s navigací, USB, bluetooth a všemi těmi hračičkami, které k moderním přístrojům patří. Jenže je to v tradičním stylu klasických Porsche, takže pasuje do všech přístrojových desek všech generací vzduchem chlazených Porsche 911, ale i modelů 968, 928 nebo 914. Samozřejmě, že tam pasuje jakékoli jiné rádio velikosti DIN, ale blikající červenou obludu si tam asi dá jen málokdo.

Tahle navigace je elegantní i ve své 3,5“ obrazovce. Moc toho asi řidič na ní neuvidí, zvlášť, když je utopená někde před řadicí pákou, ale má i hlasový výstup, takže to vlastně ani tak nevadí. Všechny mapy se vměstnaly na SD kartu o velikosti 8 GB. Zajímavý je i výstup systému na USB, kde můžete připojit svůj mobil, flash disk nebo iPod.

Porsche retro navigace Foto:

Porsche retro navigace Foto:

A kolik tahle lahůdka stojí? Nemálo – 1184 euro, což v dnešních kurzech činí něco přes 30 000 Kč. Ale popravdě řečeno – spousta značek si za rádio s navigací do mnohem menších aut řekne i víc peněz

1963 Porsche 911

Jak se oživuje Porsche 911 č. 57

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama