Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Na vlastní nebezpečí. Příplatkový výfuk pro MINI je tak trochu nelegální

Současné MINI je možná o hodně větší než jeho předchůdce, pořád je to ale zábavné a divoké auto. Nejen díky skvělým jízdním vlastnostem a originálnímu designu, ale také díky různým speciálním vychytávkám.
Vydáno: 17.06.2017
Příplatkové výfuky pro MINI s nebezpečným zvukem.
Příplatkové výfuky pro MINI s nebezpečným zvukem. Autor: achiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

MINI v rámci svých Pro doplňků pro vrcholné sportovní modely John Cooper Works nabízí i kit pro zvýšení výkonu motoru. Součástí balíčku MINI JCW Pro Tuning Kit & Exhaust je také speciální výfuk s aktivní klapkou ovládanou dálkovým ovladačem ve stylové podobě malého ručního granátu. Ostatně tahle věcicčka je také podobně nebezpečná - nejen pro vaše okolí, ale potenciálně i pro váš řidičský průkaz.

Stačí stisknout tlačítko a přes Bluetooth se aktivuje peklo. MINI začne prskat, střílet do výfuku a doslova ječet. Proto není tento režim určený pro použití na běžných silnicích, smí se používat pouze na okruzích. Jestli se tímhle doporučením budete řídit, to už je samozřejmě na vás... Poslechněte si sami, jak velký je to rozdíl.

MINI si můžete pořídit i s nelegálním výfukem
MINI si můžete pořídit i s nelegálním výfukem
Článek je zařazen v: Mini , upravený výfuk , chiptuning , nelegální výfuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama