Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Mr. Bean prodává svůj McLaren

Rowan Atkinson, představitel světoznámého Mr. Beana prodává svůj nejmilovanější vůz. Jde o McLaren F1, který byl perlou jeho velké sbírky vozidel.
Vydáno: 27.01.2015
McLaren Mr. Beana
McLaren Mr. Beana Autor: Oficiální zdroj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na rozdíl od jiných majitelů podobných vozů, Rowan Atkinson s McLarenem jezdil. A to dost. Nyní má vůz na tachometru 66 000 km a za sebou hned dvě autonehody. Jedna byla celkem jednoduchá, když naboural do zadku Roveru Metro. Ale i tak jistě stála dost, vždyť vůz je kompletně z uhlíkového kompozitu. Ta druhá stále ještě víc. To na kluzké vozovce nezvládl řízení a poslal auto do škarpy. Oprava tehdy stála – a teď se držte – 910 000 liber! Pro herce bylo ovšem povzbudivé, že pojišťovna tuto škodu zaplatila.

Vyrobeno v České republice

Mr. Bean – Hele, za co vyměnil supersporťáky

 

Nyní se vůz, který má číslo šasi #61 prodává za osm milionů liber. Cena je to celkem vysoká, vždyť nedávno se prodávaly jiné vozy o dva miliony levněji. Ale Rowan Atkinson se asi dost spoléhá na své jméno, které by mohlo vůz pěkně zdražit. I když o tolik… Přestože silničních McLarenů bylo vyrobeno jen 66 a i se závodními a speciálními verzemi a pěti prototypy jich celkem čítá historie jen 106, přece jen je to dost.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama