Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Zprávy

Mr. Bean prodává svůj McLaren

Rowan Atkinson, představitel světoznámého Mr. Beana prodává svůj nejmilovanější vůz. Jde o McLaren F1, který byl perlou jeho velké sbírky vozidel.
Vydáno: 27.01.2015
McLaren Mr. Beana

Na rozdíl od jiných majitelů podobných vozů, Rowan Atkinson s McLarenem jezdil. A to dost. Nyní má vůz na tachometru 66 000 km a za sebou hned dvě autonehody. Jedna byla celkem jednoduchá, když naboural do zadku Roveru Metro. Ale i tak jistě stála dost, vždyť vůz je kompletně z uhlíkového kompozitu. Ta druhá stále ještě víc. To na kluzké vozovce nezvládl řízení a poslal auto do škarpy. Oprava tehdy stála – a teď se držte – 910 000 liber! Pro herce bylo ovšem povzbudivé, že pojišťovna tuto škodu zaplatila.

Vyrobeno v České republice

Mr. Bean – Hele, za co vyměnil supersporťáky

 

Nyní se vůz, který má číslo šasi #61 prodává za osm milionů liber. Cena je to celkem vysoká, vždyť nedávno se prodávaly jiné vozy o dva miliony levněji. Ale Rowan Atkinson se asi dost spoléhá na své jméno, které by mohlo vůz pěkně zdražit. I když o tolik… Přestože silničních McLarenů bylo vyrobeno jen 66 a i se závodními a speciálními verzemi a pěti prototypy jich celkem čítá historie jen 106, přece jen je to dost.

Reklama
Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama