Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Motorkář ujížděl policii skrz obchoďák

Dnes tu máme pro vás záběry jak z akčního filmu. Ve městě Surrey v Britské Kolumbii prchal před policií zločinec na chopperu. A aby jim utekl, vzal to prostě skrz obchoďák.
Vydáno: 18.03.2015
chopper v ochoďáku
chopper v ochoďáku Autor: youtube.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tohle vídáme v akčních filmech, třeba s nesmrtelným Chuckem Norrisem (víte, že nedávno slavit 75 let?). Ale že by někdy někdo v obchoďáku narazil na motorkáře, jak sjede jezdící schody, proplete se mezi obchody a pak vyjede druhou stranou, to asi ne. Přesto se to stalo 20. února. Co tomu předcházelo, to bohužel nevíme. Každopádně se za něj nejdřív pověsilo hned několik policejních aut i vrtulník. A aby je všechny setřásl, vjel do obchodního centra, které je postavené celé v podzemí.

Nejlepší pracovník

Nejrychlejší silničář světa

 

Jenže to se nelíbilo ochrance, takže se ho snažila lapit také. Jak je vidět ze záběrů, byla mu blíže než skutečná policie. Ani tady prostě nešlo seskočit z motorky a utéct. Takže mu nezbylo, než vyjet zase ven a pádit pryč po dálničních nadchodech. A to byla asi chyba. Kdyby vyjel ven nějakým východem, patrně by se schoval v nějaké koloně. Jenže motorkář na pěším nadchodu se těžko ztratí. A tak vrtulník pokračoval ve sledovačce.

Prý ho chytili, když zastavil. Co udělal a jak to dopadlo, to bohužel nevíme.

Slon demoluje auto

Naštvaný slon zdemoloval auta

Nehoda v Číně

Zdrogovaný řidič Mercedesu přejel šest aut a utekl

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama