Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Motorkář blokoval sanitku jedoucí k pacientovi. Bez pokuty nevyvázne

Takové chování bychom od skoro šedesátníka opravdu nečekali. Dotyčný na orlickoústecku nesmyslně blokoval sanitku se zapnutými majáky, která zrovna jela k pacientovi. Jeho počínání už řeší policisté.
Vydáno: 20.10.2017
Motorkář blokoval sanitku jedoucí k pacientovi
Motorkář blokoval sanitku jedoucí k pacientovi Autor: Youtube
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Devětapadesátiletý motocyklista jako kdyby se pomátl. Když se za ním objevila houkající sanitka, podle zákona, ale i zdravého rozumu, měl zajet ke kraji a počkat, než záchranné vozidlo bezpečně projede. On ale místo toho před záchrankou začal ujíždět. Jestli se zapomněl podívat do zrcátka a bál se, že jsou to policisté, nebo mu prostě jen přeskočilo, nevíme. Každopádně víme, že na mopedu měl podle úřadů registrační značku, která patří na nějaké osobní vozidlo. Možná proto ta reakce na majáky? Ale to by zase na druhou stranu musel být slepý. Anebo strašně hloupý.

Na videu je vidět, že dotyčný porušil hned několik předpisů. Krom toho, že si obec pletl se závodní tratí, tak také předjížděl bez světelného znamení pomaleji jedoucí traktor. Všechny tyto situace byly velmi nebezpečné a jednou dokonce motocyklista málem spadl. To když vjel do zatáčky rychlostí, na kterou jeho starší stroj rozhodně stavěn není. Ostatně, jak je patrné z videa, v tu chvíli se lekla i posádka sanitky.

Ta předala záznam s nepochopitelnou jízdou úřadům, které už začaly konat. Motocyklista čelí podezření z přestupku proti zákonu o silničním provozu, který bude projednávat příslušný správní úřad.

 

Článek je zařazen v: sanitka , motocyklista , motorkář , blokování průjezdu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama