Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Mitsubishi Outlander v novém outfitu

Na autosalonu v New Yorku se představil i faceliftovaný Mitsubishi Outlander. Jde hlavně o novou přední masku, ale pak je tu několik vylepšení, která vidět nejsou.
Vydáno: 03.04.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dnes jsme udělali takový kurz japonštiny v Hlasu Ameriky. Představili jsme vám v jednom článku hned tři vozy od japonských značek: Nissan Maxima, Toyotu RAV4 facelift a Hondu Cicic Coupe Concept. Mitsubishi by určitě mrzelo, že jsme na ně zapomněli. A nás taky. Vždyť Outlander je velmi zajímavé auto, které i u nás má spousty příznivců.

Hlavní změny jsou na předku auta. Maska dostala dnes už typický X chladič, po jehož bocích jsou halogenové světlomety, které však v nejvyšší verzi mohou být z LED diod. Ty jsou na zadních svítilnách standardem pro všechny verze.

Honda Civic Coupe Concept

Tři Japonci v New Yorku

 

Nově uspořádaný interiér přináší např. přepracovaný volant, čalounění sedadel, dekory, zadní sklopná sedadla, čalounění stropu kabiny či audio soustavu s displejem (u všech verzí).

Outlander 2016 přináší řadu designových a konstrukčních vylepšení v oblasti podvozku, včetně vyšší konstrukční tuhosti karoserie i soustavy zavěšení kol, přepracovaného zavěšení kol a elektrického posilovače řízení, čelního skla s protihlukovou izolací, silnějších skel v oknech zadních dveří, dalších prvků akustické izolace v celém vozidle, nových dynamických tlumičů na přední i zadní nápravě a u zadního diferenciálu, vylepšených těsnicích pásek a kvalitnější izolace motorového prostoru (ve všech verzích).

 Podívejte se také na test Mitsubishi Outlander PHEV:

Mitsubishi Outlander PHEV
Mitsubishi Outlander PHEV
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama