Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Mít Bugatti, opravovat Bugatti, žít Bugatti

Garage Novo je dílna, kde najdete samé Bugatti. A žádné super naleštěné kousky. Jsou to restaurované originály, které jsou do posledního šroubku rozebrány, opraveny a montovány už třemi generacemi rodiny Novo.
Vydáno: 04.06.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Začalo to u Henriho Novo, který kdysi koupil od cikánů na předměstí Paříže totálně zdecimovanou Bugatti 38. V jeho šlépějích pokračoval Jean Novo a nyní i Fred Novo. Mají samé Bugatti. Fred v tomto snímku říká „pro mě je stejně přirozené řídit Bugatti, jako řídit moderní automobil“.

Rodina nikdy nechtěla auta dát do původního stavu. Jejich vozy jsou zakonzervovány, jsou funkční, a když se něco rozbije, opraví to. Sami. Bugatti spustilo výrobu a prodej náhradních dílů na staré vozy podle plánů, které zůstaly v archívech. Jenže nikdo z rodiny Novo to nechce. Všechno opraví sami. A když je díl neopravitelný, vyrobí ho sami.

Podívejte se na tenhle ohromující dokument. Cítíte ten olej a benzín? Cítíte ten žár z motoru a také se vám i při pohledu na video svírá žaludek a závidíte? Nic si z toho nedělejte. Je nás víc.

Bugatti Brescia 1925

Zaručená investice: Jedno z 12  Bugatti Brescia

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama