Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

MINI Yours Customised umožní majiteli vytvořit vlastní jedinečný speciál

Značka MINI svou typickou individualizaci pro každý vyrobený vůz posunuje na novou úroveň. Nově nabízí program MINI Yours Customised, který zákazníkům umožňuje vylepšit vybrané výbavové prvky svým vlastním designem.
Vydáno: 27.12.2017
MINI Yours Customised
MINI Yours Customised Autor: Mini
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Majitelé vozu MINI tak mohou svůj vůz přeměnit v osobitě navržený jedinečný speciál. Inovativní paket bude k dispozici v průběhu roku 2018 pro většinu modelů MINI na evropských i dalších významných trzích.

Zákazníci si mohou vybrat, navrhnout a objednat vylepšené prvky výbavy z tohoto nového programu v novém online obchodu, který byl zřízen speciálně pro tento nový paket. Jednotlivé produkty budou následně vyrobeny pomocí inovativních výrobních postupů, jakými jsou 3D tisk či laserové písmo. Pokročilý výrobní proces umožňuje precizní provedení požadavků zákazníka.

Individuálně navržené produkty budou dodány během několika málo týdnů. Díly byly navrženy tak, aby mohly být na vozidlo namontovány samotným zákazníkem nebo servisním partnerem MINI. Proces montáže dílů je možné opakovat, což dovoluje v případě pozdějšího prodeje jednotlivé komponenty vyměnit.

MINI Yours Customised
MINI Yours Customised
Mini
Článek je zařazen v: Mini , Customized , individualizace , originál
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama