Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Milovník pestrých barev má hodně odvážnou sbírku luxusních aut

Když máte dost vysoké konto, můžete si dovolit být lehce excentričtí, aniž by na vás někdo koukal skrz prsty. Nebo snad ne? To už raději necháme na posouzení každého z vás.
Vydáno: 23.08.2017
Rolls-Royce Dawn
Rolls-Royce Dawn Autor: carscoops
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tím velmi výstředním milovníkem drahých aut je americký filantrop, podnikatel a sběratel Michael Fux. Báječných aut má hned několik, ale všechna mají jedno společné. Michael nemá rád standardní barvy, takže jeho vozový park asi nejvíce připomíná duhu, o čemž se ostatně můžete přesvědčit ve videu, které jeho fantastickou sbírku zachycuje. My vám ale dnes chceme představit dva jeho nejnovější přírůstky.

Jsou jimi Rolls-Royce Dawn a McLaren 720S. Že vám na nich nepřijde nic divného? Standardně by šlo o luxusní přírůstky do sbírky, ale Michael je prostě excentrik každým coulem, takže i tyto jeho nové hračky musí být speciální. Velmi speciální. On má totiž zrovna teď velkou slabost pro fuchsiovou barvu. Jestli si nejste jistí, která to má být, pak si představte kombinaci růžové a fialové. A pak si tu kombinaci představte na majestátním kabrioletu Rolls-Royce. :)

Jenomže odstín, který si Michael vysnil, ani jedna z automobilek nenabízela. Proto přišlo na řadu míchání speciálně na přání. U McLarenu se o to postarala divize SVO, která je prý schopna vytvořit prakticky jakoukoliv barvu, jakou si zákazník vymyslí. U Rolls-Royce tomu není jinak, tedy jen s tím rozdílem, že si Michael u této značky zamluvil dalších sedm podobně laděných barevných odstínů jen pro své využití. A rovnou je nechal označit jako „Fux“. Tak jestli tohle není koncentrovaný excentrismus, pak už nevíme, co. :)

Článek je zařazen v: Rolls-Royce Dawn , McLaren 720S , růžová , fuchsiová , Michael Fux , sbírka , Rolls-Royce , lakování
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama