Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Milionové hodinky Porsche vznikaly 10 let, snesou i hloubku 100 metrů

Jejich klasická Porsche jsou prakticky k nerozeznání od originálů, přitom ale skrývají spoustu špičkových technologií a působivé výkony. Nyní slavný úpravce ke svým báječným vozům nabízí i vydařenou sadu hodinek.
Vydáno: 15.06.2017
Hodinky Singer
Hodinky Singer Autor: Singer Vehcicle Design
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tím tvůrcem není nikdo jiný než americká společnost Singer Vehcicle Design. Určitě už jste o ní slyšeli. A kdyby náhodou ne, v rychlosti představíme. Jsou to velcí nadšenci, kteří vyrábějí dokonalé repliky klasických Porsche, které ale využívají techniku těch nejnovějších stuttgartských specialit. Jejich práce na autech je precizní a hodinky, které před nedávnem uvedli na trh, jakbysmet.

Vývoj strojku s názvem AgenGraphe prý trval 10 let. Složený má být ze 447 dílů a vodotěsný je až do 100 metrů. Zabudován je v titanovém pouzdře o průměru 43 milimetrů a číselník je vyroben v designu budíků starých Porsche.

Tím nejzajímavějším na nich je ale to, že si Singer dal velkou práci s vývojem a výrobou vlastního kalibru. A to dnes dělají jen ti nejlepší a hlavě nejdražší hodináři na světě. I proto ale hodinky vyjdou na v přepočtu asi jeden milion korun.

Článek je zařazen v: hodinky , Porsche , Porsche 911 , Singer Vehcicle Design
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama