Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Mercedes se krčí strachy: Dacia 1300 má verzi 6x6!

Automobilů se třemi nápravami je najednou nějak moc. Mercedes-Benz G63 AMG 6x6 strhl lavinu. Teď se ale musí obávat o svůj trůn. Je tu Dacia 1300 6x6 a umí toho mnohem víc než Mercedes. Třeba i orat.
Vydáno: 26.03.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Majitel tohoto vozu dostal chuť si upravit auto tak, aby s ním mohl jezdit i v náročném terénu a třeba i s ním dělat velmi náročné věci, jako je jarní orba.

Vzal Dacii 1300 a na podvozek použil díly z dalšího známého rumunského vozu ARO 240. Světlá výška je 350 mm, což je dost i na už rozorané pole. Jak je vidět, západní firmy se mají stále co učit, aby dohnaly východní zlaté ručičky. Vždyť dokážete si představit, že by výše jmenovaný Mercedes měl za sebou zapřažený pluh? Nebo snad Land Rover Defender upravený od firmy Kahn (známe pod názvem Flying Huntsman 110 WB 6x6 Concept)? Asi ne. Zase jsou v Rumunsku o krok napřed.

Mercedes-Benz G63 AMG 6×6

Šestikolové monstrum je světový hit

Toyota Hilux Arctic 44 6x6

Nejextrémnější šestikolky světa

Flying Huntsman 110 WB 6x6 Concept

Šest anglických kol pro arabské šejky

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama