Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Mercedes odhaluje svůj luxusní pickup velkolepým trailerem

Pro představení chystané třídy X Mercedes natočil video, které strčí do kapsy i upoutávku na leckterý hollywoodský film. Hned jsme zas o něco zvědavější!
Vydáno: 09.07.2017
Koncept Mercedes-Benz X-Class

Tím modelem, který Mercedes takto fantasticky představuje, je zbrusu nový pickup s názvem X-Class. Jeho koncept byl poprvé veřejnosti ukázán už na podzim loňského roku, přičemž už tehdy automobilka slibovala, že na první pohled pracovní pickup bude kombinovat luxus, moderní technologie a každodenní použitelnost. No, u Mercedesu bychom ani nečekali nic jiného. Teaser, který pro vás máme, je takřka mistrovským dílem, ale samotný vůz v něm uvidíte jen v několika sekundách a rozhodně ne celý.

Na veškeré podrobnosti a samozřejmě také na konečnou podobu musíme vydržet do 18. července, kdy se odehraje premiéra. Do té doby musíme vystačit s několika kusými informacemi. Víme tedy, že novinka postavená na základech Nissanu Navara nabídne LED světlomety a hodně chromových detailů. V nabídce bude několik čtyř a šestiválcových agregátů, přičemž standardem má být pohon zadních kol. Čtyřkolka pak bude dostupná za příplatek.

Mercedes s novým pickupem cílí především na evropské trhy, ale nevylučuje, že se s ním pokusí prorazit i v Americe. A tam by se mu to mohlo podařit, protože právě Američané luxusní a velké pickupy milují.

 

Reklama
Článek je zařazen v: Mercedes-Benz, Mercedes-Benz X-Class, pickup, novinka, teaser
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama