Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Mercedes-AMG chystá něco velmi speciálního a rychlého

„Něco rychlého přijíždí,“ tak těmito slovy divize AMG láká na věci budoucí. Nikdo nepovolaný ještě neví, na co konkrétně, ale jistě to nebude žádná nuda.
Vydáno: 03.07.2015
Mercedes-AMG
Mercedes-AMG
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sportovní divize Mercedesu vypustila do elektronických sítí krátký videoteaser, který slibuje další výjimečný počin z její líhně. A přesně v duchu průvodního sloganu „něco rychlého přijíždí“ se ve videu představuje něco, co ale ani na okamžik nespatříme. Nicméně TO můžeme velmi dobře slyšet, a tak se zdá, že přijíždí cosi mající souvislost s Mercedesem-AMG GT. Nezaměnitelný zvuk osmiválce leccos napovídá.

V uplynulých měsících byl při testovacích jízdách na Nürburgringu spatřen jakýsi derivát AMG GT, takže se můžeme těšit na jeho další podobu. U AMG nejspíše vytvořili něco mezi AMG GT S a závodním speciálem AMG GT3, takže půjde o záležitost opravdu pekelnou a ani se to nebude muset jmenovat Black Series. Srdce nového monstra bude určitě vycházet ze čtyřlitrového vidlicového osmiválce twin-turbo, nebudou mu chybět spojlery a křídla a dozajista i oproti standardnímu „gétéčku“ poněkud zhubne. No nechme se překvapit, dlouho nás určitě napínat nebudou, žádné odhalování blatníků, světel či prolisů na karosérii se konat zaručeně nebude.

Mercedes-AMG
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama