Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

McLaren konečně oficiálně v Praze

Toužíte po sporťáku slavné britské značky za kterou závodili takové legendy formule 1 jako Niki Lauda, Ayrton Senna nebo Mika Hakkinen? Není problém, stačí navštívit nově otevřený oficiální showroom ve Vestci u Prahy.
Vydáno: 26.10.2015
McLaren 675LT

 

 

 

Nečekejte ale žádnou prodejnou plnou formulí s espézetkami. McLaren totiž kromě čistokrevných závoďáků vyrábí i fantastická silniční auta. Možná si vzpomenete na netradiční třímístný McLaren F1 z poloviny devadesátek, který donedávna vlastnil i Rowan Atkinson alias Mr. Bean. Až do příchodu Bugatti Veyron byl F1 nejrychlejším sériovým autem planety. Britové pak chvilku spolupracovali s Mercedesem na typu SLR McLaren jehož výroba byla ukončena v roce 2010 a už rok po té představil McLaren velkolepý plán na výrobu hned několika typů sportovních aut.

McLaren 675LT
McLaren 675LT
Autosalon

 

McLaren si to skvělě načasoval. Od roku 2011 představil už 5 aut - jednu pecku za druhou. Vybavuje je unikátním aktivním podvozkem, pokrokovou hybridní technologií, motorem vlastní výroby a dalšími vychytávkami, kvůli kterým se tahle auta úžasně prodávají. Na českých silnicích už jich jezdí něco kolem desítky. McLarenu se daří hlavně na Blízkém východě, ale právě díky celosvětově  vzrůstajícímu zájmu se rozhodl otevřít showrom i v České Republice. Najdete ho v areálu firmy Bychl ve Vestci. Ceny začínají na 130 000 Euro bez daně za model 540C. 

McLaren 675LT
McLaren 675LT
Autosalon

 Abysme nezapoměli - prvním vystaveným kusem v novém showroomu je model 675LT. Prozatím je to jediný kus na kontinentu, tedy opravdová raritka. Za 350 000 Eur bez DPH může být vaše…:)   

McLaren 675LT
McLaren 675LT
Autosalon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama