Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Mádl vyměnil koloběžku za auto

Není nad to být celebritou. Chodí vám pozvánky na různé večírky a navíc dostanete spoustu dárků. Herec a nyní už také režisér Jiří Mádl dostal dokonce auto.
Vydáno: 31.03.2014
Jiří Mádl se za volantem zamyslel
Jiří Mádl se za volantem zamyslel Autor: Jiří Janoušek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hvězda filmu Snowboarďáci sice doteď jezdila po Praze hlavně na koloběžce, ale když vyjede za rodiči domů do Českých Budějovic, tak ho zaručeně potkáte v tmavém bouráku.

„Po městě běhám nebo jezdím na elektrokoloběžkách,“ řekl Mádl, který s koloběžkami dokonce podniká a v jeho rodném městě Českých Budějovicích je vyrábí: „Je to celé na elektřinu a díky tomu je to mnohem rychlejší. Má to jízdní vlastnosti skoro jako motorka," řekl Mádl, který ale na auto také nedá dopustit a řízení si užívá.

„Baví mě to asi jako každého chlapa. Máme to v sobě. Ale nejsem ten typ, že bych sedl do auta a jel se jen tak projet,“ uvedl.

„Řízení je pro mě stejně příjemnou činností jako běhání. V autě hlavně hrozně rád poslouchám rádio. To si fakt užívám,“ dodal.

 -dad-

Mohlo by vás zajímat

Jiří Mádl jako režisér

ROZHOVOR. Jirka Mádl: Bojím se, že mě moji hrdinové přerostou

Eva Josefíková ve filmu Donšajni

Chudák Jirka Mádl: Josefíková ho odkopla kvůli alkoholu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama