Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Luxusní SUV do sněhové vánice. Nové video s Lamborghini Urus

První luxusní SUV značky Lamborghini bude mít premiéru už velmi brzy, a tak se není co divit, že italská značka na svou novinku začíná velmi aktivně lákat potenciální zákazníky. Nově nám ukáže, že Urus se nezalekne ani ledu a sněhu. Navíc umí překvapivě hladce házet zadkem.
Vydáno: 16.11.2017
Lamborghini Urus
Lamborghini Urus Autor: Lamborghini
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podle dostupných informací by premiéra modelu Urus měla proběhnout už 4. prosince a mělo by jít o velkolepou show. Lamborghini už ukázalo, že se jeho SUV rozhodně neztratí v horkých písečných dunách, pro což má dokonce přednastavený speciální písečný režim jízdy. Jenomže nejen z bohatých šejků živa je automobilka. Proto se zástupci Lamborghini rozhodli, že úspěšní podnikatelé, kteří tráví půl zimy v Aspenu, si zaslouží stejný komfort a jistotu při náročné jízdě.

Pro sníh a led proto Lamborghini zvolilo režim označený jako Neve, což v italštině znamená sníh. Z propagačního videa je patrné, že Urus, i přes své rozměry a jistě i vyšší hmotnost, bude zvládat elegantní pohození zadkem, stejně jako jistotu při jízdě za zhoršených podmínek. Takový obojživelník, dalo by se říct.

Jízdních režimů má ale víc, a tak jsme plni očekávání, jestli je značka v podobných videích představí všechny. Jak ovšem režim do písku nebo sněhu konkrétně změní nastavení auta, zatím nevíme. Vše se dozvíme až při oficiální premiéře.

 

Článek je zařazen v: Lamborghini , Lamborghini Urus , Urus , novinka , SUV , sníh , 4x4 , jízdní režim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama