Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Loučení v gentlemanském stylu. Aston Martin Vanquish S Ultimate

Svým atmosferickým dvanáctiválcem nám produkce modelu Vanquish dělala radost po dlouhé roky. I této pohádce ale brzy odzvoní, a tak se britský výrobce rozhodl, že nám na závěr nadělí jednu speciální edici.
Vydáno: 01.11.2017
Aston Martin Vanquish S Ultimate 6
Aston Martin Vanquish S Ultimate 6 Autor: Aston Martin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vozů Aston Martin Vanquish S Ultimate vznikne pouze 175 a jejich zákazníci budou mít na výběr ze tří barevných schémat a dvou typů karoserií. Buďto to bude Coupe, anebo honosněji znějící Volante - tedy kabriolet. Všechny vozy bude ale vždy spojovat unikátní příslušnost k edici Ultimate, astronomická cenovka těsně pod 300 tisíci librami (přes 8 600 000 Kč) a samozřejmě elegantně znějící dvanáctiválec s výkonem 595 koní, který modelu Vanquish S propůjčuje okouzlující dynamiku.

První barevnou kombinací bude leskle černý vůz s jemně bronzovými doplňky. Druhé provedení vyvede Aston-Martin v xenonově šedém laku, kterému bude kontrastovat modrý lak v kobaltovém odstínu. A konečně třetí varianta bude založena na kombinaci arktické bílé s rovněž bronzovými doplňky. Všechny verze pak budou shodnými odstíny protkány také v interiéru. Konce výroby by se model Vanquish měl dočkat již v příštím roce.

Článek je zařazen v: Aston Martin , Aston Martin Vanquish S , Aston Martin Vanquish S Ultimate , Aston , britský supersport , britský sporťák , Aston Martin výroba , Aston Martin končí
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama