Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Letadlo u Příbrami rozpáralo kufr Fiatu

Nehodu auta s letadlem asi česká dopravní policie často nevyšetřuje. A už vůbec ne s takovým vysvětlením – řidič Fiatu Panda prý do letadla nechtěně nacouval.
Vydáno: 07.10.2015
Řidič nacouval do točící se vrtule.
Řidič nacouval do točící se vrtule. Autor: Policie ČR
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

"V katastru obce Drásov se odehrála včera dne 5. října v odpoledních hodinách nehoda osobního vozidla a letadla.
Šestatřicetiletý řidič vozu značky Fiat Panda couval z parkoviště na letišti v Dlouhé Lhotě a přitom přehlédl letadlo typu Cessna odstavené u hangáru.
Po nárazu do vrtule, která se ještě točila, vznikla škoda v celkové výši 1,5 milionu korun. Ke zranění osob nedošlo.

 

"V katastru obce Drásov se včera v odpoledních hodinách odehrála nehoda osobního vozidla a letadla. Šestatřicetiletý řidič vozu značky Fiat Panda couval z parkoviště na letišti v Dlouhé Lhotě a přitom přehlédl letadlo typu Cessna odstavené u hangáru. Po nárazu do vrtule, která se ještě točila, vznikla škoda v celkové výši 1,5 milionu korun. Ke zranění osob nedošlo," uvedla policie.

Zadní část vozu vrtule rozpárala.
Zadní část vozu vrtule rozpárala.
Policie ČR

Kromě nečekaně vysoké škody a úctyhodného zářezu vrtule do zadní části Fiatu je pozoruhodné především to, jak se takový manévr vůbec podaří. Přehlédnout a přeslechnout letadlo, to už se musíte zamyslet pořádně hluboce.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama