Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Lamborghini slaví 7000 Aventadorů a 9000 Huracánů. Chce ale mnohem víc

Stanou se z extrovertních supersportů Lamborghini masovky? Už příští rok chce italská automobilka zdvojnásobit objem produkce a uspokojit tak neutuchající poptávku po svých výtvorech.
Vydáno: 31.10.2017
Lamborghini slaví výrobu
Lamborghini slaví výrobu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ještě nikdy v historii nebylo na světě tolik nových Lamborghini. Automobilka s historií datovanou od roku 1963 chtěla od začátku soupeřit s Ferrari. Její vozy se ale časem vyprofilovaly trochu jiným směrem a v současnosti vynikají designem, surovostí a brutálním jízdním projevem, který neznalého okamžitě vyděsí.

A o takové vozy je evidentně zájem. Lamborghini chce totiž už v příštím roce zdvojnásobit počet vyrobených vozů a vůbec poprvé nabídne také luxusně sportovní SUV se jménem Urus. Skok v poptávce je ostatně dobře vidět také při pohledu na počet vyrobených Lamborghini v průběhu historie. Třeba modelu Murcielago bylo vyrobeno pouze 4000 kusů, zatímco jeho nástupce Aventador už se blíží ke dvojnásobku.

Článek je zařazen v: Lamborghini Aventador , Lamborghini Huracán , Lamborghini , lambo , výroba Lamborghini , produkce Lamborghini , Lamborghini Ursus , výroba , automobilka , italská automobilka , Italové
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama