Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Lamborghini jako masovka. Huracán se prodává po tisících

Italská automobilka samozřejmě čekala, že s modelem Huracán bude slavit úspěch. Nečekala ale, že bude takový. Výrobní linky nyní jen tak tak stíhají uspokojovat poptávku.
Vydáno: 07.06.2017
Lamborghini Huracán
Lamborghini Huracán Autor: Lamborghini
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to neuvěřitelné, ale Lamborhini před pár dny z továrny vypustilo model Huracán s pořadovým číslem 8000. Jde o verzi Spyder v šedém provedení Grigio Lynx, která už je na cestě za svým majitelem do Velké Británie. Tohoto čísla dosáhla automobilka už po třech letech výroby a v tuto chvíli je již za polovinou celkové produkce modelu Gallardo, který byl předchůdcem Huracánu a vyráběl se dlouhých deset let. Ačkoliv se tedy doposud mluvilo právě o Gallardu jako o nejúspěšnějším modelu značky, vyrobilo se ho 14 022 kusů, zdá se, že ho Huracán rychle na první příčce vystřídá.

Lamborghini Huracán
Lamborghini Huracán
Lamborghini

Důvodů je několik. Zmíníme třeba ten, že před nedávnem Lamborghini model Huracán představilo v edici Performante, která k zákazníkům dorazí již brzy. A už teď je o něj prý obrovský zájem! Dalším může být fakt, že zákazníci mohou u modelu Huracán volit z několika dalších provedení. Na výběr mají z verze LP 610-4 s pohone všech kol, verze 580-2, která se nabízí jak v provedení kupé, tak Spyder s otevřenou střechou. Ať tak nebo tak, vůz vždy pohání atmosférický desetiválec o výkonu od 580 do 640 koní.

Lamborghini samozřejmě gratulujeme, jen se nemůžeme ubránit dojmu, že když si někdo koupí Lambo, nechce mít doma takovou masovku. Aby za chvíli nejezdilo po silnicích Huracánů tolik jako Fabií…

Článek je zařazen v: výroba , Lamborghini , úspěch , Lamborghini Huracán , prodeje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama