Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Lamborghini bude v Česku konečně oficiálně

Koupit si v Česku Lambo bylo vždy spíš sázkou do loterie. Nebylo tu žádné oficiální zastoupení, žádný oficiální servis, a tak všechno, co se tu ze Sant´ Agaty Bolognese objevilo, mělo příchuť velkého průšvihu.
Vydáno: 06.08.2014
Lamborghini Aventador

Teď nám Porsche Inter Auto konečně ukazuje světlo na konci tunelu. Sice ještě chvíli pojedeme ve tmě, ale už se to blíží.

Dovoz, distribuci, prodej, servis, záruky a samozřejmě i všechny související personifikované služby, které k Lamborghini neodmyslitelně patří, bude zajišťovat jediné autorizované prodejní a servisní středisko Lamborghini Praha, které v současné době vzniká ve smíchovské provozovně společnosti. Oficiální otevření se uskuteční na podzim (přesné datum bude s předstihem oznámeno). Již nyní však lze kontaktovat vyškolený prodejní tým Lamborghini a objednat si například letošní novinku – Lamborghini Huracán LP 610-4 nebo model Aventador LP 700-4.

 Podívejte se na test Lamborghini Aventador v Autosalonu:

Lamborghini Aventador LP 700-4
Lamborghini Aventador LP 700-4
Lamborghini 5-95 Zagato - hlavní

Lamborghini postavené pro jediného zákazníka

Lamborghini Rat Rod

Lamborghini Rat Rod: Říkejte mi Brutus Maximus

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama