Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Lamborghini bude v Česku konečně oficiálně

Koupit si v Česku Lambo bylo vždy spíš sázkou do loterie. Nebylo tu žádné oficiální zastoupení, žádný oficiální servis, a tak všechno, co se tu ze Sant´ Agaty Bolognese objevilo, mělo příchuť velkého průšvihu.
Vydáno: 06.08.2014
Lamborghini Aventador
Lamborghini Aventador Autor: Lamborghini
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Teď nám Porsche Inter Auto konečně ukazuje světlo na konci tunelu. Sice ještě chvíli pojedeme ve tmě, ale už se to blíží.

Dovoz, distribuci, prodej, servis, záruky a samozřejmě i všechny související personifikované služby, které k Lamborghini neodmyslitelně patří, bude zajišťovat jediné autorizované prodejní a servisní středisko Lamborghini Praha, které v současné době vzniká ve smíchovské provozovně společnosti. Oficiální otevření se uskuteční na podzim (přesné datum bude s předstihem oznámeno). Již nyní však lze kontaktovat vyškolený prodejní tým Lamborghini a objednat si například letošní novinku – Lamborghini Huracán LP 610-4 nebo model Aventador LP 700-4.

 Podívejte se na test Lamborghini Aventador v Autosalonu:

Lamborghini Aventador LP 700-4
Lamborghini Aventador LP 700-4
Lamborghini 5-95 Zagato - hlavní

Lamborghini postavené pro jediného zákazníka

Lamborghini Rat Rod

Lamborghini Rat Rod: Říkejte mi Brutus Maximus

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama