Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Lak za cenu luxusního auta. Cenu barvy tohoto Porsche neuhodnete!

Laky z programu Exclusive jsou mnohdy tím nejzajímavějším, čím si majitelé zdobí své drahé miláčky. Jenomže kam až to celé může zajít? Toto Porsche je dokonalou ukázkou.
Vydáno: 15.08.2017
Porsche 911 Turbo S Green
Porsche 911 Turbo S Green Autor: PTSRS
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

No, tak si tipněte. Kolik tahle nádhera stojí? Nutno přiznat, že zelený lak, který se na přímém světle mění ve zlatý a vůbec s ním celé auto působí doslova étericky, je skutečně krásný. Pokud však nemáte nazbyt opravdu hodně peněz, jeho krásu zřejmě nedoceníte.

Ani v nejdivočejších snech

Vzpomínáte si na úžasný lak Solarbeam Yellow od Mercedesu, za jehož aplikaci se automobilka nezdráhala požádat o zhruba 230 000 Kč? Pokud jste si mysleli, že se zde pohybujeme na zhruba podobné úrovni, jste bohužel absolutně vedle. Lak tohoto Porsche nestojí dvakrát víc. A nestojí dokonce ani čtyřikrát víc. Za jeho nástřik si totiž automobilka Porsche řekne 82 645 eur, což je v přepočtu zhruba 2 160 000 Kč. A to už je slušná pálka!

Nehledě na cenu samotného vozu. Porsche 911 Turbo S generace 991.2 totiž stojí v základní výbavě zhruba 5 360 000 Kč. Jen zelenozlatý lak tak jeho cenu okamžitě zvýší o 40 procent, což je hodně i pro velmi bohaté zákazníky. Vůz v zeleném laku bez příplatkové výbavy tak vyjde rovnou na 7 520 000 Kč, za což si ve světě rychlých aut můžete kromě absolutních šíleností pořídit prakticky cokoliv. Na druhou stranu máte takřka zaručeno, že podobný vůz na silnici hned tak nepotkáte. Kdybyste si totiž daný lak objednali třeba jen na obyčejný model 911 Carrera, vyšplhala by se její cena na dvojnásobek.

Článek je zařazen v: Porsche 911 , Porsche , 911 , Turbo S , 911 Turbo S , Porsche Turbo S , Porsche 911 Turbo S , Porsche Exclusive , green , zelená , lak , zvláštní lakování , cena laku , lak na Porsche
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama