Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Kůže místo plastů. I takhle může vypadat interiér dodávky

Pokud potřebujete dodávku jen občas, nejspíš vás vždy znovu překvapí, jak lacině uvnitř vypadají i poměrně nová auta. Zpravidla je to přehlídka těch nejlevnějších šedých plastů a nepříliš kvalitního zpracování, bez ohledu na značku výrobce. Užitkové auto se prostě má hlavně dobře čistit a ne dělat dojem. Dá se to ale dělat i jinak.
Vydáno: 28.08.2017
Interiér dodávky nemusí být přehlídka šedých plastů.
Interiér dodávky nemusí být přehlídka šedých plastů. Autor: Carlex Design
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mezeru na trhu s luxusními dodávkami už mnoho let zaplňují nejrůznější úpravci, přičemž mezi ty nejznámější patří společnost Carlex Design. Jako základ nejnovější přestavby opět posloužil oblíbený Mercedes-Benz Sprinter, který přeci jen nabízí prémiovější start než většina konkurence. Carlex navíc spojil síly s dalším úpravcem Autokontener a výsledkem je stroj, který hlavně vzadu připomíná první leteckou třídu.

Vlastní bar a spousta místa

Na první pohled je patrné, že luxusní barvou tohoto roku je hnědá. Už pracoviště řidiče nabízí sloupky, střechu i vnitřní panely potažené Alcantarou, což efektně doplňují kožené sedačky či volant. Teprve vzadu však začíná ten opravdový luxus. Čtyři velkolepá sedadla nabízejí spoustu místa ve všech směrech, přičemž každá dvojice má k dispozici vlastní infotainment, stolky a úložné prostory.

Neobyčejnou atmosféru na palubě vytváří vedle drahých materiálů také propracovaný systém interiérového osvětlení a bytelné automatické rolety na všech oknech. Snadno po ruce je také efektní bar, na zadní stěně nechybí velká obrazovka, o zábavu se stará kvalitní audio systém a o příjemnou teplotu zase výkonná klimatizace. Takhle bychom chtěli cestovat!

Článek je zařazen v: interiér Sprinter , Mercedes Sprinter , luxusní dodávka , tuning dodávky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama